Google+ Badge

WhatsApp'da kendizi gizlemek mi istiyorsunuz? Ayarlarınızı yapın..

Son görülme tarihini gizle!

10 akıllı telefondan 8'inde yüklü, popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'da biraz gizlilik istiyorsanız ayarlanızı gözden geçirmelisiniz.

Bazen sevgiliniz, arkadaşlarınız ya da aileniz tarafından farkedilmek istemiyorsanız, gizlilik ayarlarınızda bir kaç değişiklik yapmanız gerekiyor. WhatsApp son görülme tarihini gizlemek ve artık insanların sizin son giriş tarihinizi öğrenmesini engellemek için; Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Son Görülme yolunu takip etmelisiniz.

Profil fotoğrafını gösterme!

Gizlilikten bahsetmişken; tanımadığınız kişilerin sadece numaranızı kullanarak fotoğrafınızı görmesini istemezsiniz sanırım. O halde gelin bu konuya da bir el atalım ve profil fotoğrafınızı gizleyelim ya da en azından kimlerin görebileceğini belirleyelim.

Profil fotoğrafınızı kimlerin görebileceğini belirlemek için; Ayarlar > Hesap > Gizlilik sekmesi altında Profil Fotoğrafı seçeneğini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Utku A. Hakkında

Bozukdisk yazarı olarak karşılıksız yardım'ı benimsedim.
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

1 yorum:


 1. Web sitenize ve sosyal medya hesaplarınıza örneğin twitter ve instagram gibi hesaplarına whatsapp mesaj gönder linki ekleyin !

  whatsapp html link
  whatsapp iletşime geç
  whatsapp link oluşturma
  sitene whatsapp ekle
  instagrama whatsapp linki koyma
  YanıtlaSil

Yorumunuz için teşekkürler. Yöneticiler tarafından incelendikten sonra cevap verilecektir.