Google+ Badge

Yayınlandığı ilk günden itibaren en çok indirilen mobil uygulamalardan biri olan Pokemon Go alışılmışın aksine diğerlerinden çok çok daha hızlı büyüdü ve yayınlanmadığı ülkelerde bile indirildi. Öyle ki kullanıcılar sokaklarda toplandılar ve birlikte pokemon avlamaya çıktılar.
pokemon go para kazanma
Peki bunca emek harcanan bu oyundan para kazanmak mümkün mü? Elbette mümkün. Bir grup öğrenci 20 levele ulaştıkları pokemon hesaplarını ebayda 500 liradan satışa çıkarmışlar. Elbette bu fiyatı tamamen satıcı ve alıcı belirler ancak hesabınızı yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Sonuçta oyuna gmail üzerinden giriş yapılıyor ve mail hesabınızı başkasına satarsanız oyunu da satmış olursunuz.

Hangi sitelerden pokemon hesabımızı satabiliriz?
 • sahibinden
 • ebay
 • r10
 • gittigidiyor
Bildiğiniz veya bulabileceğiniz her türlü alış-satış sitesinden kendi pokemon go hesabınızı satışa sunabilirsiniz.

Oğulcan K. Hakkında

Bozukdisk yazarı olarak karşılıksız yardım'ı benimsedim.
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

1 yorum:

 1. Dallas County Hastanesi'nden doktor George Ben'im, hastane idaresi tarafından internette nasıl çalıştığımın reklamını yapma fırsatı verildi ve siz de dışarıda iseniz, örneğin böbrek gibi organları satın aldığınız yıl tekrar başladık. Böbrekinizi satmak isteyenler, lütfen aşağıdaki e-postayla hastaneye başvurmaktan çekinmeyin: Dallas County Hastanesi organlar Cerrahisi uzmanı ve bağışta bulunulması riski yok, iyi bir miktar ödüyoruz ve biz Iowa ABD'de bulunan.
  Ve bu bizim e-postamız:
  info.dallascountyhospital@gmail.com

  YanıtlaSil

Yorumunuz için teşekkürler. Yöneticiler tarafından incelendikten sonra cevap verilecektir.